Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logitech Z333 2.1

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
559
1.332
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Logitech Z333 2.1 - 2.800 ден.

Продавам звучници 2.1 Logitech Z333
Користени од моја страна џоа за музика но повеќето бев со слушалки па така овие ми седат ко за украс и прашина да берат.
Чувани пазени без никаков дефект или некакво оштетување.
Помината гаранција.
Доаѓаат во оригинално пакување.

Цена: 2800 денарчиња

Праќам по карго ехпрес.Погледнете го атачментот 121575

Видете го целиот оглас...
 

Daniel86

Epic
28 мај 2013
3.700
10.105
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
2X 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Beast CL16 RGB
Video card
Intel UHD730 & Asus RX5700XT OC 6GB
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.617
4.545
Писти Охту
Истиов модел го имам дома, го купив 3000 пред околу 3 години од анхоч исто, сега гледам поскапен е. Просечен звук вадат, [mention]toshex [/mention] високотонците се мех, тежок просек.
 

The_Witch_Hunter

Unstoppable
23 мај 2012
1.304
3.008
The_Witch_Hunter's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 9 7950X3D | ROG Ryuo III 360 ARGB
Motherboard
ROG Crosshair X670E Hero
Storage
Kingston FURY™ Renegade 2TB | Samsung 970 EVO 1TB | WD Purple™ WD20PURX 2x2TB
PSU
Corsair HXi Series™ HX1000i
RAM
Kingston FURY™ Renegade DDR5 32GB 6400MT/s
Video card
ASUS TUF Gaming GeForce RTX® 4090 OC Edition 24GB GDDR6X
Case
be quiet! Dark Base Pro 901
Mouse
Razer Basilisk V3 Pro
Keyboard
ASUS ROG Claymore
Audio
Creative A250 | ROG Strix GO Core
Monitor
Dell AW3821DW
OS
Windows 11 Pro
Истиов модел го имам дома, го купив 3000 пред околу 3 години од анхоч исто, сега гледам поскапен е. Просечен звук вадат, [mention]toshex [/mention] високотонците се мех, тежок просек.
„Small driver (tweeter) on satellite speakers is decorative and non-operational“

Gee, I wonder why? :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно