1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech X140

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од riki_staff, 21 Февруари 2019.

 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Ги продавам звучките горе од насловот,добро зачувани со забелешка на кабелот се гледа на една од сликите (кабелот има малку луфта па иде напред назад малку
  Повеќе инфо на Logitech X-140 - speakers - for PC Overview
  Цена 1000 Мкд.
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
  Последна промена: 21 Февруари 2019
 2. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Бумп!
  Може замена за:
  Intel Core 2 Quad (max 95 watt)
  Core 2 Duo E8400/E8500/E8600

  Sent from my Redmi Note 5A Prime using Tapatalk
   
 3. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Сум го заборавил огласот а и звушниците
  Нова цена 800 ден.
  Можна замена за хдд,ссд,десктоп куќиште.

  Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
   
 4. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
  Уп!

  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
 5. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  451
  212
  28 ноември 2015
  Машко
Слични теми
 1. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  707
 2. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,996
 3. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,007
 4. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,016
 5. RoninMK
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,332
Вчитување...

Сподели

Вчитување...