1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech Unifying receiver - има некој вишок ?

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BEST, 2 oктомври 2017.

 1. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  310
  280
  10 Јуни 2011
  Машко
  Здраво, ми треба Logitech Unifying Receiver (уредчето што иде со секој безжичен маус/тастатура од логитеч) случајно да не му се наоѓа на некој по дома ? Доколку имате и не ви треба, пишете цена и кај да ве најдам...
   
 2. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  310
  280
  10 Јуни 2011
  Машко
  само да дополнам доколку има некој што можеби не знае за што станува збор...
  [​IMG]
  приемников на сликата е тоа што го барам, некои го водат како логитеч нано ресивер...
   
 3. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  358
  299
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Здраво, јас имам еден сега го најдов ми е вишок од тестатурата.
  Ако си заинтересиран уште.
   
 4. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  310
  280
  10 Јуни 2011
  Машко
 5. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  310
  280
  10 Јуни 2011
  Машко
  Сеуште се бара ресивер, не плакам повеке од 300 денари (за 800 го има сосе нов маус)

  Испратено од SM-G930F преку IT.mk форум апликација
   
 6. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,639
  12,996
  2 Август 2012
  Машко
  Не плаќаш повеќе од 300? Пробај купи го од Aliexpress или Ebay.

  За 800 со маус ти е најисплатливо. Или реклама 5
   
 7. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  310
  280
  10 Јуни 2011
  Машко
  На реклама 5 нема, не ми е итно може ке се појави некој што му смета по дома, па може и поклон ке добијам :) (kidding)...
  Не ми треба сосе маус, маус имам...

  Испратено од SM-G930F преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...