1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Logitech слушалки и тастатури

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 24 oктомври 2019.

 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  BUMP

  Logitech H800 - 70E
  Logitech G Pro - 90E
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Тастатурата резервирана.
   
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Тастатурата продадена.

  Остануваат уште слушалки - 70е

  Logitech H800

  [​IMG]
   
 5. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
 6. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
 7. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,346
 2. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,322
 3. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  679
 4. Steam.
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  803
 5. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  338
Вчитување...

Сподели

Вчитување...