• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Logitech R800 Pro Presentation Remote

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
115
Skopje
www.terakota.com.mk
Се продава даљинско со зелен ласер за презентација.
Цена 20 Евра.
Сликите се од него.

IMG_20211108_134927.jpg IMG_20211108_134838.jpg

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,099
Мислења
877,643
Членови
30,697
Најнов член
ANGEL2828
На врв Дно