Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logitech MX периферија

Статус
Затворена за нови мислења.

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
473
771
boksata додаде нов оглас:

Logitech MX периферија - 7.000 ден.

Се продаваат следните делови:

Logitech MX Keys
Состојба 9/10 (мали знаци на користење на wasd)
Без usb c кабел за полнење.

Logitech MX Master 2S
Состојба 10/10
Со micro usb кабел за полнење.

Logitech Desk Mat - Studio Series
Нов, неотпакуван
Сив 700 x 300 x 2 mm.

Само комплет, 7000 денари.

Видете го целиот оглас...
 

DarkEnchanter

Practice makes perfect
17 август 2014
1.801
1.314
Скопје

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
473
771
Мене ме носи на огласот, нека каже уште некој па ќе видиме каде е проблемот.
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.412
6.587
Кога ќе кликнам на видете го целиот оглас ме носи на некоја тема чудесна носталгија. Баг е некој или?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, тоа е до Тапаталкот. Отвори преку броузер и ке немаш мака.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.522
1.630
Мене ме носи на огласот, нека каже уште некој па ќе видиме каде е проблемот.
Веројатно другарчево кажва дека го носи на некој рандом линк, и во право е, не те лажи, ама то е така дека од мобилен преку ит.форум апликацијата прегледва теми и постови, па затоо му се случва така.
И јаска ко ќе кликнам од мобилнио преку тапаток за ајти апликацијата, на некој од огласиве, уџум ме носи, ама ако сурфам на мобилен од некој браузер ко мозила или хром, а легитимно логиран на форумо со јузернејм и пасворт, немаш гајле, исто ко од компјутер да сурфам, си функционира линко од огласо ногу убоо, те носи кај шо треба.
Да скратам: најверојатно сурфа од мобилна it@tapatalk апликација, а проблемот ќе го снема доколку се провери огласот од компјутер.
Ова е некој баг кој најверојатно нема да се поправи, а се појави од пред неколку месеци (или колку и да има време) одкако се појави новата категорија "огласи" на it.mk
On topic: дај бе кажи шо пари го даваш MX-от и оти не ги разделиш?
Знам дека најубо е се топтан ко ќе продајш, ама па сеа :)

Испратено од телефоно.
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.058
1.343
Заинтересиран за 2ѕ, ако ги делиш би го земал само него.
 

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
407
599
1678184366505.png

Мала замерка само, пишува на огласот дека мауспадот е нов и неотпакуван, ама ако е овој на слика се гледа дека е долго време користен, има траг од кај што ти седи раката.
 

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
473
771
Погледнете го атачментот 123291

Мала замерка само, пишува на огласот дека мауспадот е нов и неотпакуван, ама ако е овој на слика се гледа дека е долго време користен, има траг од кај што ти седи раката.
Во кутијата на една од сликите има друг, не е отворена.
Мислењето е автоматски споено:

Еве да нема забуни :D
 

Атачменти

 • IMG_20230307_113700.jpg
  IMG_20230307_113700.jpg
  3 MB · Прегледи: 131
Последна промена:

JasSum

Unstoppable
8 мај 2007
2.135
2.449
Давам 3.500 за тастатурата и падот, ако има некој да дополни до цената за маусот, нека ме контактира и да му олесниме работа на @boksata
@damil заинтересиран си?
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.058
1.343
Давам 3.500 за тастатурата и падот, ако има некој да дополни до цената за маусот, нека ме контактира и да му олесниме работа на @boksata
@damil заинтересиран си?
Ја давам уште 2.000 за маусот.

Ни фали уште еден да даде 500 денари само.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно