Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.371
1.448
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard - Проценка

Барам проценка за тастатурава :

Тастатура Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard максимално сочувана без никакви знаци на користење.
Пробав да се навикнам на механички тастатури но никако не ми одговараат навикнат сум на ниски дугмиња и кои не произведуваат звуци како дактилографка.
Тастатурата по модел е :
 • Graphite English MX Mechanical Tactile Quiet : 920-010547
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.330
9.071
Чим оваа од 900 денари е толку подобра, еве 350 денари за Logitech-ов ако воопшто даде некој...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.371
1.448
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Нова задна цена 7000 денари потоа огласот се брише и не пишувајте приватни пораки за поефтино.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.089
Мислења
955.141
Членови
34.493
Огласи
2.303
Најнов член
tonipeder
На врв Дно