1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Logitech MX Master 2s (midnight teal)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skopje_mkd, 13 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  360
  190
  5 Февруари 2016
  Купен пред ден/два од член на форумов (иначе купен од швицарска) демек изненадување за женатата. Кога гломазен да и бил си продолжи да работи на тој од 300 денари :/ :( женски муабети :) маусот е џам како нов искрено би си го оставил имам logitech G402 ама ако не се најде купец радо би си го користел многу јако делува цена по договор !! IMG_20190813_003307.jpeg IMG_20190813_003235.jpeg

  Испратено од ANE-LX1 преку IT.mk форум апликација
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,700
  13,082
  2 Август 2012
  Машко
  Абе греота е овој глушец да го мрцварите по форумов.
  Мој совет ти е да си го чуваш
   
 3. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  360
  190
  5 Февруари 2016
  Знам дека е греота, толку време му се сукав за на крај расправии по дома да имам :(

  патем резервиран !!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  360
  190
  5 Февруари 2016
Слични теми
 1. FLEGMA
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,573
 2. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  731
 3. тотето
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  806
 4. filipkir

  Продадено Logitech MX Master 2S

  filipkir, 28 Јули 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  774
 5. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,041
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...