1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Logitech MX Anywhere 2S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 11 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Без никакви знаци на употреба, практично нов, сеуште со првиот полнеж на него. :)
  Купен од Нексио со гаранција до Септември 2020.
  Боја: Midnight Teal
  Цена: 3600 ден 20190811_201204.jpg
   
  На gocetan и tupacan им се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 3. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 4. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 5. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 6. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 7. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 8. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Phenomen
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,476
 2. Andrej666
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  779
 3. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  681
 4. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,959
 5. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  980
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...