• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Logitech Marathon M705

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SiPy`

Unbeatable
23 јуни 2015
2,706
4,532
У строК центар!
Продавам Logitech Marathon M705 купен од @gokica со 2 месеци гаранција. Глувчето е како ново.

Цена 1200 денари фиксно!
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,837
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно