1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech G920 Web Cam

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BorisSapphire, 25 Март 2020 во 08:33.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  926
  627
  11 ноември 2015
  Машко
  Како што гласи насловот, барам Logitech G920.
   
 2. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  926
  627
  11 ноември 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,106
  3,247
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Да не си грешка? Да не бараш C920? G920ка е волан.
   
  На Tomislav96 и Transporter444 им се допаѓа ова.
 4. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  926
  627
  11 ноември 2015
  Машко
Слични теми
 1. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  678
 2. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,954
 3. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  975
 4. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  990
 5. RoninMK
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,019
Вчитување...

Сподели

Вчитување...