1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech G900 & HyperX Pulsefire Surge

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dangthe, 5 Септември 2019.

 1. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  Продавам мауси:

  1. Logitech G900. Купен од Нексио, треба да од прилика уште година дена под гаранција, меѓутоа не можам да го најдам листот да проверам. Ќе се обидам по серискиот утре во текот на денот. Маусот е во одлична состојба и доаѓа комплет спакуван во кутија со сите делови (маус, екстра странични копчиња, кабел за полнење, вајрлес донгле), го користев на работа бидејќи е безжичен и воопшто не е 'малтретиран'.
   Цена 6500 денари.
   [​IMG]  2. Kingston HyperX Pulsefire Surge. Купен е од Сетек пред одприлика година дена, и е користен многу малку, вкупно околу 2 месеци. Гаранцијата е истечена.
   Цена: 2200 денари.
   [​IMG]
   
  На TylerMkD и Oktar им се допаѓа ова.
 2. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  Сега проверив во Нексио, G900ката е под гаранција до 03.07.2020 година
   
 3. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 4. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  G900 6200 ден
  Surge 2000 ден
   
 5. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 6. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 7. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  G900: 6000 ден
  Surge: 1800 ден
   
 8. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 9. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 10. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 11. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  G900 5500 ден
  Surge 1500 ден
   
 12. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 13. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 14. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 15. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 16. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
 17. dangthe

  dangthe
  Practice makes perfect

  1,086
  1,348
  5 Септември 2008
  Машко
  G900 отиде кај @fuzzjaw , останува HyperX Surge за 1500
   
  На fuzzjaw му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  596
 2. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,873
 3. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  718
 4. rippermkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  754
 5. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  915
Вчитување...

Сподели

Вчитување...