1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech G700 Gaming Mouse

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од bogoevski, 1 Јануари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  На FLEGMA му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Деатали плус,
  Неможам да кажам колку е старо, користено го земав.
  Глувчето работеше безпрекорно дур не го изгубив приемникот.
  Користи една АА rechargeable батерија, се полни на USB со micro USB кабелче.
  Пар фотки...

  20180105_085841.jpg 20180105_085850.jpg 20180105_085900.jpg 20180105_085914.jpg
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,211
 2. Tunee
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  843
 3. Logic
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,146
 4. BEST
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  570
Вчитување...

Сподели

Вчитување...