1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Logitech G502 Proteus Core и М705 Marathon

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 13 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Logitech G502 жичан.

  Не го користам веќе извесно време. Без маани, со теговите и кутија. Тефлонските подлошки се одлични. Гарантен лист не можам да најдам така што го сметаме без гаранција.

  20200213_165036-01.jpeg
  20200213_165110-01.jpeg

  Цена 1500 денари.

  Logitech M705 Marathon, купен пред месец дена. Со оригиналните Duracell батерии се разбира. Под гаранција до јануари наредна година. Фантастично глувче за парите. Со фри скрол.

  20200213_170203-01.jpeg

  Цена 1500 денари.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  G502 резервиран.
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Резервиран и маратон.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Продадени. Со здравје да си ги служат новите сопственици.
   
  На omegaRED и architect им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,274
 2. Dinamit
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  19,985
 3. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  667
 4. BaDMaN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  366
 5. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  961
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...