• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Logitech G502 Hero

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Logitech G502 Hero - 1.000 ден.

Продавам маус Logitech G502 Hero
Користен без знаци на користење без никакви двојни кликови или оштетувања.
Доаѓа со сите тракатници со оригинално пакување.

Цена 1000 денари на рамно.

Погледнете го атачментот 114594Погледнете го атачментот 114595

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервација за @iface
 
Последна промена:

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
507
1.132
Битола
Продаден на членот именуван од погоре.
Нека потврди членот дали е се ОК па потоа клуч.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.739
30.299
kalco.ru
Користете го системот за оценување на купо-продажба. Со тој начин помагате едни на други за подобри идни зделки.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.163
Мислења
894.913
Членови
31.879
Огласи
341
Најнов член
Дарко Булдиоски
На врв Дно