1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech G305 soft right click

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Feelyo, 16 Август 2019.

 1. Feelyo

  Feelyo
  Gaining Experience

  67
  62
  2 Април 2017
  Машко
  Тазе купен Logitech G305, десниот клик ми се стиска по грешка на кревање/спуштање маусот, дали некој од вас имал искуство со Logitech G мауси и дали му се случувало истото? Дали можда имам faulty unit, или едноставно не сум навикнат?
   
Слични теми
 1. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  541
 2. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  704
 3. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,991
 4. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,005
 5. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,013
Вчитување...

Сподели

Вчитување...