Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logitech G29 + Shifter

Статус
Затворена за нови мислења.

Trolldor

Intern
3 мај 2016
7
11
Trolldor's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 2600
Motherboard
Gigabyte B450m-ds3h
Storage
1 + 4 TB Seagate Baracuda 7200RPM 64MB Cache
PSU
SilentStorm Icewind Black 750W Bronse
RAM
2x8GB HyperX Fury Black
Video card
Gigabyte 1060 6GB Xtreme Edition
Trolldor додаде нов оглас:

Logitech G29 + Shifter - 14.500 ден.

Се продава одлично сочуван волан Logitech G29 и мењач

Кај мене е нешто повеќе од 7 месеци од кои последните 2 месеци е вклучен само 2 пати поради реновирање.

Цената е 14500 и истата не е фиксна

Видете го целиот оглас...
 

NikolovskiM

Gaining Experience
20 април 2019
146
243
У случај ако сакаш да ги раздвоиш или некој сака само воланот да го земе, заинтересиран сум за мењачот :)
 

Trolldor

Intern
3 мај 2016
7
11
Trolldor's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 2600
Motherboard
Gigabyte B450m-ds3h
Storage
1 + 4 TB Seagate Baracuda 7200RPM 64MB Cache
PSU
SilentStorm Icewind Black 750W Bronse
RAM
2x8GB HyperX Fury Black
Video card
Gigabyte 1060 6GB Xtreme Edition
Може и такво решение доколку некој се јави овде, инаку не би го двоел.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.251
8.850
Во принцип менувачот сам по себе драстично потешко се продава. Ако имаш купец за него, може да ги раздвоиш и мислам полесно ќе ги продадеш.
 

Trolldor

Intern
3 мај 2016
7
11
Trolldor's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 2600
Motherboard
Gigabyte B450m-ds3h
Storage
1 + 4 TB Seagate Baracuda 7200RPM 64MB Cache
PSU
SilentStorm Icewind Black 750W Bronse
RAM
2x8GB HyperX Fury Black
Video card
Gigabyte 1060 6GB Xtreme Edition
У случај ако сакаш да ги раздвоиш или некој сака само воланот да го земе, заинтересиран сум за мењачот :)
Тогај дојди во ПП да се договараме ако си сеуште заеинтересиран :)
 

Trolldor

Intern
3 мај 2016
7
11
Trolldor's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 2600
Motherboard
Gigabyte B450m-ds3h
Storage
1 + 4 TB Seagate Baracuda 7200RPM 64MB Cache
PSU
SilentStorm Icewind Black 750W Bronse
RAM
2x8GB HyperX Fury Black
Video card
Gigabyte 1060 6GB Xtreme Edition
Продадено!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.613
Членови
34.089
Огласи
1.976
Најнов член
Di@
На врв Дно