1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено logitech g203 prodigy RGB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од rippermkd, 2 Јуни 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  odlicno socuvan koristen mesec i polovina, 2 godini garancija (na listot e zavedeno kako edna, zaradi template od infogate bitola) po poracka e od neksio, taka da garancijata sigurno e validna, ako ima nekoj problem vo tie 2 godini i da ne e priznata garancijata odgovaram jas licno. go prodavam zatoa sto ne mi lezi na raka inaku vo preciznost e najdobriot maus koj sum go imal.
  cena 1900
  vo originalno pakuvanje. logitech2.jpg logitech.jpg
   
  На AndrejApostolov му/ѝ се допаѓа ова.
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  bump! 1300mkd utre doagam vo SK, moze da se proba
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 4. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 5. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 6. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 7. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 8. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,301
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Пријави на модератор, брзо реагираат :)

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  678
 2. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,957
 3. Steam.

  Продадено Logitech G203

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  750
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  399
 5. BESKO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,062
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...