1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Logitech G203 GAMING MOUSE

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skopje_mkd, 30 Јули 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  356
  190
  5 Февруари 2016
  Продавам Logitech G203 GAMING MOUSE црна боја користен помалце од 2месеци од член на форумов @rippermkd. Преостаната гаранција од 2год. со кутија и гаранција !!

  цена 1500 денари !!

  тел. 070 236 808

  Logitech G203 Prodigy Programmable RGB Gaming Mouse

  111111.jpg
   
  На Oktar и rippermkd им се допаѓа ова.
 2. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  356
  190
  5 Февруари 2016
Слични теми
 1. Logic
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,146
 2. bogoevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  724
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  509
 4. rippermkd

  Продадено logitech g203 prodigy RGB

  rippermkd, 2 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,006
Вчитување...

Сподели

Вчитување...