Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Logitech G PRO X Superlight

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
fuzzjaw додаде нов оглас:

Logitech G PRO X Superlight - 4.800 ден.

Се продава глувчето од насловот, во бела боја.

Глувчето е користено не повеќе од 50тина саати, батеријата е наполнета точно еднаш откако е купено. Остатокот од времето стои во фиока. Истото е во беспрекорна состојба, без никакви козметички или функционални недостатоци.

Го добивате со Corepad skates и Hotline grips на главните кликови, во кутија со оригиналниот кабел и гриповите за главните кликови кои доаѓаат со него.

Купено е од Gjirafa50 пред година дена и не можам да ја најдам...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.221
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно