Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Logitech G Pro X Superlight - како нов

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Нискоградба
5 декември 2009
5.322
6.424
StalkeR додаде нов оглас:

Logitech G Pro X Superlight - како нов - 5.500 ден.

Се продава, користен 13 дена. Купен од Жирафа, без никакви забелешки.

Се продава поради не навикнување на рака.

Цена: 5.500 денари
Погледнете го атачментот 125212

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервирано.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.673
Мислења
947.005
Членови
34.145
Огласи
2.013
Најнов член
Yadow
На врв Дно