1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Logitech Formula GP Racing Wheel

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од RoninMK, 16 Септември 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Има еден комшија еден волан Logitech Formula GP Racing Wheel што така му стои па да провериме колку вреди и голема е веројатноста дека ќе се продава.

  Се на се е употребен неколку пати, слики во прилог...
  Logitech Formula GP Racing Wheel.jpg Logitech volan.jpg
   
 2. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
 3. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,165
  3,523
  7 ноември 2014
  Машко
 4. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  ОК може да оди на продажба за 1800 ден
   
 5. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Up... и може да се смени насловот во продажба
   
 6. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
 7. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Се тестираше во меѓувреме и функционира солидно, сеуште стои на продажба сега за 1700 ден
   
 8. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Тука е стои за продажба... нова цена 1600 ден!
   
 9. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Уште стои... последна цена 1500 ден!
   
 10. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Слободно за продажба... нема промена на цена
   
 11. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  132
  20 Април 2016
  Машко
  Продаден надвор од форум... може клуч!
   
Слични теми
 1. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  877
 2. Fatal1ty_

  Рецензија Logitech - G27 Racing Wheel

  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,842
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  496
 4. -Ata-
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,889
 5. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  521
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...