Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Logitech Formula Force EX

Статус
Затворена за нови мислења.

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
186
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Logitech Formula Force EX - 2.500 ден.

Продавам волан Logitech Formula Force EX за компјутер а можеби работи и на XBOX ili SONY немам пробано.
Воланот е во топ сосотјба.
Цена 2500 ден.

Погледнете го атачментот 117438Погледнете го атачментот 117439Погледнете го атачментот 117440Погледнете го атачментот 117441


Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно