• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Logitec C922 Pro - FULL HD 30fps Streaming cam

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Wateva!

Gaining Experience
7 март 2014
207
254
Нова, со целосно пакување.

4500ден.

078250751

received_224500829485806.jpeg received_128917895980989.jpeg received_839656996948654.jpeg received_976996646408698.jpeg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Wateva!

Gaining Experience
7 март 2014
207
254
Продадена тука на форумот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно