• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Log in screen [1 new message]

Статус
Затворена за нови мислења.

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
904
77
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Имам еден проблем ама не знам каде да ја сместам темава, ако местото не и е овде слободно преместете ја.
Кога ќе се логирам на login screen покрај сликичката од user-от,името и password се појавува дека имам 1 непрочитана порака на мојот e-mail. Го проверив e-mail-от ама во него немам ниту една порака, ни во inbox,ни во sent, ни во trash..... E-mail-от ми е на yahoo.
Фала на помошта!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
koristis msn, ili nekoj drug messenger ?
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.816
85
Имаш непрочитани пораки,отвори MS Outlook,Windows Live mail,MSN или некој сличен сервис.Кај мене баш тоа ми е супер,знам кога имам нови пораки
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Имаш порака во Outlook Express, најверојатно си правел account и ти стигнала welcome пораката од Microsoft.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
904
77
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Фала на сите на одговорите!
Имав една порака во Outlook(јас никогаш не го користам него затоа не знаев дека има порака), но откако ја избришав при следното влкучување ја снема. Само никако да ми текни како баша страната(ако не е www.msn.com) за e-mail од Windows Live mail.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.216
Мислења
918.816
Членови
32.875
Огласи
1.031
Најнов член
Jass89
На врв Дно