• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

live messenger

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
хаха,мене ми се има десено вакво нешто,ама кај мене проблемот беше што ми било вклучено на македонска подрчка да пишувам,и неми го прифакаше пассот,исто така еднаш ми се ресетирал биосот (мислам дека снемало струја),и датумот 01.01.2008 часот 01:30 така нашто беше,а користам WLM 2009beta и сакам во 2003 година да вклучам програма од 2009 хахах,така да внимавајте на овие работи.:bravo:
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Епа види датумот дали ти е во ред, провери дали точно ја внесуваш лозинката или доколку точно, провери да не ти е кракиран мсн-от, провери дали часовникот ти е точен, или провери на официјалната страна (имаш линк во "Trooubleshot" за да видиш конкретните решенија што ги дава мајкрософт.). Ако не можеш вака да го решиш проблемот, втора опција ти е да ги контактираш од поддршката.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Или пак логирај се на Meebo.com и види дали пасс-от ти е сменет, а ако не е, до МСН-то е нешто.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно