Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Live Earth концерти - Дискриминација???

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Како тоа сакаат да ја пренесат пораката на цела планета и ние да размислуваме глобално кога скоро и да мораш да користиш Internet Explorer за да ги следиш концертите on-line???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.217
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно