• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Листа на програми кои не работаaт под Vista Service Pack 1

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Корисно. Само штета што BitDefender-от не работи, ама то е.
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Па добро бе се уплашив реков кунзае колку се, а ова се на прсти да ги броеш и не користам ниедно.

П.С. и мене не ми е јасно баш што мислеле со триве поделби, ама изгледа ги озналиле во буквална смисла и прецизно зошто не работат.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,207
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно