• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Linux rulez!

  • Ја почнал/а темата dime
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dime

Intern
13 мај 2008
163
3
E mnogu mi e kef sto ovoj podforum e ustvari poaktiven od windows forumot! I to, sakav da si iskazam kolku me voodusevi ova :D Napreduvame :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,506
Мислења
822,119
Членови
28,046
Најнов член
hittrajkovski
На врв Дно