1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Линк за вентилатор Thermalright TY-140?

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од gokica, 19 ноември 2015.

 1. gokica

  gokica
  Модератор

  8,408
  10,252
  13 Јуни 2009
  Се извинувам но немам време да читам на нет па да се обратам до поупатените.

  На ибеј и на алиекспрес не можам да најдам Thermalright TY-140. Ако може помош од кое друго место може да се нарача а по можност и цената да е прифатлива т.е. да не биде некоја глупостиња од 40 евра цена.

  Најдов како се продава за некои $10-15 ама шипингот е огин и пламен.

  http://www.frozencpu.com/products/1...an_-_900R1300PM_Standard_120mm_Fan_Mount.html

  И дали TY-140 е најдобар (најтивок пред се) од серијата TY-14x на Тhermalright?

  Фала.
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Tunee
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,020
 2. DzoOLe
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,561
 3. shifty
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,065
 4. flashgordon007
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,039
 5. Sephiroth
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  954
Вчитување...

Сподели

Вчитување...