• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Линк за превземање

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Nothing

Intern
31 декември 2007
4
0
Ve molam dajte link za download assembler ako ima nekoj. Istotaka gi pozdravuvam site od forumov. zakon ste. ova e mojot prv post.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Nothing

Intern
31 декември 2007
4
0
Фала Многу

Оф топик мислам дека не прекршив ни едно правило ама сепак фала што ми остави и линк на правилата :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,820
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно