• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Лимитирање на интернет

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MetalGear

Gaining Experience
14 април 2007
2,997
494
www.ibiz.mk
Може има ваква тема отворено али неможам да прабарувам, за се ми пишува дека нема:isplashen:
нешто не е у реду со search енџинот али админи нека си видат тоа

ми треба нешто т.е. софтверско решение за лимитирање на интернет на корисници на хр, т.е. на секој акаунт посебно

фала
поз
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
ај види со ова програмче.Јас да ти кажам право го инсталирав али не го сватив баш
Линк
Ај некој ако го има разгледано нека пише дали работе добро и како функционира . ми треба нешто такво одамна да го ограничам братми со dawnload хаххаха .
поздрав.:ninja2:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

MetalGear

Gaining Experience
14 април 2007
2,997
494
www.ibiz.mk
Ај некој ако го има разгледано нека пише дали работе добро и како функционира . ми треба нешто такво одамна да го ограничам братми со dawnload хаххаха .
поздрав.:ninja2:
И мене ми е за тоа:)

ај еве ке го пробам и ке пишам како и што работи
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

MetalGear

Gaining Experience
14 април 2007
2,997
494
www.ibiz.mk
hmmm ne znam до мене ли е или ми се спие па не гледам убаво али некако не ми работи :O


ај утре ке го разгледам поубаво
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно