• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Limited Корисник - Овластувања

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
Програмче или некој туториал што било
За да го ограничам limited корисник да не може да отвара интернет конекција да отвара некои фолдери во мој случај цела партиција
го користев Folder Guard но ми истече триал-от

и некој пц мониторинг го користев keylogger но сакам нешто понапредно
нема везе ако треба и ке платам за лиценца

позз
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.610
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно