• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Limited Корисник - Овластувања

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
Програмче или некој туториал што било
За да го ограничам limited корисник да не може да отвара интернет конекција да отвара некои фолдери во мој случај цела партиција
го користев Folder Guard но ми истече триал-от

и некој пц мониторинг го користев keylogger но сакам нешто понапредно
нема везе ако треба и ке платам за лиценца

позз
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.899
Огласи
348
Најнов член
MarinaMarina
На врв Дно