• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Limited Корисник - Овластувања

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
Програмче или некој туториал што било
За да го ограничам limited корисник да не може да отвара интернет конекција да отвара некои фолдери во мој случај цела партиција
го користев Folder Guard но ми истече триал-от

и некој пц мониторинг го користев keylogger но сакам нешто понапредно
нема везе ако треба и ке платам за лиценца

позз
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
фино има некои работи на кои ми помогна
секоја част на чоекот:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,749
Членови
28,078
Најнов член
Korisnik13
На врв Дно