Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
192
80
LambertGolden додаде нов оглас:

Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter - Проценка

Kупувам вакво: https://istyle.mk/lightning-
adapter-pro-3-5mm-sluchatkovy-jack.html
Верувам дека на доста луѓе ви стои како екстра додаток па би го купил доколку не го користите, иако и цената кај истајл е примамлива.

Видете го целиот оглас...
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.649
Писти Охту
имам таков адаптер, останат ми е од ајфонот, еднаш е користен, пиши ми пп ќе се договориме
 

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
1.005
1.339
Скопје
И требаше на понежната половина, па купив од iButik за 500 денари. Преку него работеше само music playback. Не работеа регуларни calls и уште неколку други опции. iPhone детектира фејк од оргинал вакви џекови, така да пази од кој купуваш и тестирај.
 

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
192
80
И требаше на понежната половина, па купив од iButik за 500 денари. Преку него работеше само music playback. Не работеа регуларни calls и уште неколку други опции. iPhone детектира фејк од оргинал вакви џекови, така да пази од кој купуваш и тестирај.
Да знам, се иам веќе зезнато еднаш
 

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
347
433
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
Го има и во телеком овакво, па ако имаш поени или буџет може да си земеш гратис.
 

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
192
80
Доколку некој продава нека пише, во Понеделник купувам ново.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.069
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно