1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

лиценца за касперски антивирус

Дискусија во форумот 'Компјутерска безбедност' започната од doktorot, 9 Април 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. doktorot

  doktorot
  Intern

  5
  1
  9 Април 2012
  Машко
  Пиратеријата е забранета на овој форум.

  Едитирано од Steff_Maja
   
  На Tonino му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gokica

  gokica
  Модератор

  8,406
  10,248
  13 Јуни 2009
  За твоето тврдење е потребен доказ односно официјална информација дека производителот или сопственикот (тој кој платил) дозволил дистрибуција преку интернет. Достави го на форумот односно до администрацијата за да валидираме. До тогаш темава е затворена.
   
  На Tonino му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...