Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin

m4rk0

Intern
2 март 2018
0
13
m4rk0 додаде нов оглас:

Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin - 3.000 ден.

Продавам екстензионен кабел за графичка картичка - Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin. Кабелот е во одлична состојба и функционира без најмал проблем, доаѓа во оригинално пакување - единствено не можам да ги најдам проѕирните пластични чешлиња кои доаѓаат со него. Останатите работи од кутијата ги имам. Дополнително ќе ви дадам и адаптерче на кое се конектира кабелот и со кое што можете да го конектирате директно на ARGB Header на матичната плоча - што значи не ви треба дополнителен...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно