Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено LIAN LI O11 AIR MINI WHITE

Статус
Затворена за нови мислења.

GetSchwifty

On your way to fame
22 февруари 2020
299
615
Скопје
GetSchwifty додаде нов оглас:

LIAN LI O11 AIR MINI WHITE - 5.000 ден.

Поради апгрејд на ново куќиште, се продава Lian Li O11 Air Mini кое е во одлична состојба, користенo во гејминг машина.
Купено од Нексио. Доаѓа комплет со сите додатоци и кутија. Гаранцијата важи до 11.02.2025.

Цена: 5000 ден.

Само во Скопје.
Поради милион причини, не праќам по карго.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.120
Мислења
975.003
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно