Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Lian-Li Galahad 240 Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Jovchez

Intern
7 декември 2020
0
9
Jovchez додаде нов оглас:

Lian-Li Galahad 240 Black - 6.500 ден.

Се продава Водено ладење 240 купен пред 2 месеци, со активна гаранција, кутија и сите додатоци. Купено од нексио, се продава од причина што купив процесор кој захтева 360ка.
Цена на ново е 7850, се продава за 6.500 денари.

Доколку имате замена со моја доплата слободно понудете!

Angel 078-349-395

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.501
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно