Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам LGA 1700 Contact Frame

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.100
5.116
Битола

StalkeR

Нискоградба
5 декември 2009
5.319
6.420
Ако не се пријавил никој, би го земал јас.
Благодарам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.389
Членови
34.071
Огласи
1.966
Најнов член
tpetrov
На врв Дно