• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

LG U8550

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vandalko

Intern
12 декември 2007
110
0
Abe decki daj kazete ako prodava nekoj mobilen LG U8550.....
Telefono e strasno dobar ama prodavaa go samo eden mesec i toa u italia poso e limited edition. Ili ako znae nekoj deka mozam da go odnesam na servis poso ja imam eden ama mu e rasipan flat kabelo i nigde nemozam da najdam serviser koj ke go naprave....Site se cudat od deka ovaj telefon...Kao deka ne se videle dosega nisto vakvo...Ako znae nekoj neka pomaga
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,729
Мислења
831,474
Членови
28,721
Најнов член
AIRTC
На врв Дно