Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

LG TONE Free UVnano FN6 бежични слушалки

Delicon

On your way to fame
10 јуни 2007
1.210
718
delicon.mk
Delicon додаде нов оглас:

LG TONE Free UVnano FN6 бежични слушалки - 4.000 ден.

Продавам LG TONE Free UVnano FN6 бежични слушалки

Како нови, отворени, пробани, вратени во кутија.

KEY FEATURES
 • Sound by Meridian
 • UVnano Charging Case Kills 99.9% of Bacteria on the speaker mesh
 • Dual Microphones on each earbud enhance call clarity and noise reduction/echo cancellation
 • Wireless Charging, Fast Charging
 • Ambient Sound Mode provides a safer way to enjoy music
 • Bluetooth 5.0
 • Music Play Time 6/18 hours (Earbuds/With Charging Case)
 • Fast...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно