1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LG optimus L5

Дискусија во форумот 'Сигурност кај мобилни телефони' започната од cedomir, 16 Март 2014.

 1. cedomir

  cedomir
  Intern

  1
  0
  16 Март 2014
  Машко
  Може да ми кажете ваше мислење за ЛГ оптимус Л5 некој што го има користено да ми каже дали е добар има ли проблеми со Wi-Fi и слично
   
 2. cleverguy

  cleverguy
  Intern

  22
  6
  26 oктомври 2013
  Машко
  Тапа е јас имам и не сум задоволен, ако можеш земи некој друг :)
   
 3. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,508
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Не сум го користел лично, но познавам доста луѓе кои го користат/користеле. Никој од нив не кажал пофални збовори.

  пс. Зборуваме за првиот L5, така?
   
 4. dastaner

  dastaner
  Gaining Experience

  101
  68
  3 ноември 2013
  Машко
  Ако више сакаш LG да земаш земи од вторите генерации (LG l5 II , LG l7 II) многу се подобрени во однос на првите верзии јас користам LG l7 II и задоволен сум , пред се издржува многу батерија (2460mAh) .. (маана им е само што имаат малце внатрешна меморија ми се чини 2гб има слободна меморија )
   
 5. Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  371
  397
  25 Мај 2013
  Машко
  Odlicen e!Go imam L5 II .Najdobar telefon za tie pari.mana samo sto ne e dvojadren.Inaku problemi so wifi,gps itn nemas nikakvi.kamerata e odlicna ako slikas denski,mnogu podobra da receme od eden htc desire x
   
Слични теми
 1. maci
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  885
 2. Ryuk shinigami
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  688
Вчитување...

Сподели

Вчитување...