1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

LG optimus L5

Дискусија во форумот 'Сигурност кај мобилни телефони' започната од cedomir, 16 Март 2014.

1. cedomir

cedomir
    Intern

1
    0
    16 Март 2014
    Машко
    Може да ми кажете ваше мислење за ЛГ оптимус Л5 некој што го има користено да ми каже дали е добар има ли проблеми со Wi-Fi и слично

2. cleverguy

cleverguy
    Intern

22
    6
    26 oктомври 2013
    Машко
    Тапа е јас имам и не сум задоволен, ако можеш земи некој друг :)

3. tupacan

tupacan
    Practice makes perfect

1,508
    1,965
    10 Септември 2007
    Машко
    Lorem Ipsum.
    Не сум го користел лично, но познавам доста луѓе кои го користат/користеле. Никој од нив не кажал пофални збовори.

пс. Зборуваме за првиот L5, така?

4. dastaner

dastaner
    Gaining Experience

101
    68
    3 ноември 2013
    Машко
    Ако више сакаш LG да земаш земи од вторите генерации (LG l5 II , LG l7 II) многу се подобрени во однос на првите верзии јас користам LG l7 II и задоволен сум , пред се издржува многу батерија (2460mAh) .. (маана им е само што имаат малце внатрешна меморија ми се чини 2гб има слободна меморија )

5. Dinamit

Dinamit
    Gaining Experience

371
    397
    25 Мај 2013
    Машко
    Odlicen e!Go imam L5 II .Najdobar telefon za tie pari.mana samo sto ne e dvojadren.Inaku problemi so wifi,gps itn nemas nikakvi.kamerata e odlicna ako slikas denski,mnogu podobra da receme od eden htc desire x

Слични теми
  1. maci
    Одговори:
    7
    Прегледи:
    885
  2. Ryuk shinigami
    Одговори:
    1
    Прегледи:
    688
Вчитување...