1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LG Nexus 4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Kajsibebraat, 19 oктомври 2019.

 1. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,423
  833
  1 Април 2012
  Машко
  Продавам LG Nexus 4, купен од форумов пред долго време.
  Телефонот е во одлична состојба, доаѓа со андроид 8, само што батеријата не му е најсјајна.


  Цена: 1700

  IMG_20191014_115439.jpg IMG_20191014_115433.jpg
   
  StalkeR, Oktar и на omegaRED им се допаѓа ова.
 2. DelphiUser

  DelphiUser
  On your way to fame

  838
  896
  2 Март 2011
  Машко
  Како ли работи прахисториков на 8ца :)
   
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,423
  833
  1 Април 2012
  Машко
  Изненадувачки добро во споредба со ноу нејм телефони за слична цена. Уште има активен комјунити на xdа. Нејќев да го давам долго време дека ми е првиот телефон што ме воведе во флешување и рутирање, ама веќе подолго време стои во фиока и фаќа прашина.
  Ако некој е заинтересиран топ, ако не нека стои не ми смета. До ден денес ми е омилен андроид телефон што го имам користено.
   
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  2,871
 2. xenon
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,326
 3. Pinceta
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,118
 4. Mikaxsus

  Проценка Nexus 6P

  Mikaxsus, 13 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,280
Вчитување...

Сподели

Вчитување...