• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

LG KU250

  • Ја почнал/а темата
  • #1

alexard

Intern
25 ноември 2007
14
1
Ми го донесоа телефонот од Србија и работи само на мрежата на Telenor.
Има ли шанси да се декодира за да работи на нашиве мрежи?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

alexard

Intern
25 ноември 2007
14
1
А колку кошта да не знаеш случајно илi па уште послучајно да не знаеш дали можe да се направи во домашни услови т.е. да не давам пари за сервис. :)
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
А колку кошта да не знаеш случајно илi па уште послучајно да не знаеш дали можe да се направи во домашни услови т.е. да не давам пари за сервис. :)
Za domasni uslovi ti treba mnogu aparatura. a dekodiranje ti e nekade 1000 denari mislam ne me drzi za zbor
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

alexard

Intern
25 ноември 2007
14
1
Случајно да не најдовте начин како да го декодирате LG KU250?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,918
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно