1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LG K8 + Lenovo Tab 2 А10-70f

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Valsorim, 29 Мај 2020.

 1. Valsorim

  Valsorim
  Gaining Experience

  50
  54
  6 Декември 2016
  Продавам LG K8 телефон и 10.1 инчен таблет Lenovo Tab 2 А10-70f

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 4000ден.
  Линк
  2. Lenovo Tab 2 A10-70F заедно со футрола и полнач Lenovo : 4000 ден.
  Линк

  Цена за двата уреда заедно 7700 ден.
  Двата уреда се максимално сочувани и нема гаранција за нив. На телефонот има минимални гребаници по екранот кои што воопшто не се приметуваат.
   
 2. Valsorim

  Valsorim
  Gaining Experience

  50
  54
  6 Декември 2016
  Нови цени:

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 3800ден.
  Линк
  2. Lenovo Tab 2 A10-70F заедно со футрола и полнач Lenovo : 3800 ден.
  Линк
  --- Споени мислења, 30 Мај 2020 ---
  Таблетот продаден надвор од форумот.

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 3800ден.
  Линк
   
 3. Valsorim

  Valsorim
  Gaining Experience

  50
  54
  6 Декември 2016
  Нова цена:

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 3500ден.
  Линк
   
 4. Valsorim

  Valsorim
  Gaining Experience

  50
  54
  6 Декември 2016
  Нова цена:

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 3000ден.
  Линк
   
 5. Valsorim

  Valsorim
  Gaining Experience

  50
  54
  6 Декември 2016
  Нова цена:

  1. LG K8 доаѓа во пакет со sd картичка класа 10 од 32гб и полнач LG : 2500ден.
  Линк

  Оди на продажба со оваа цена до вторник, после тоа се повлекува од продажба.
   
 6. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  432
  116
  15 Мај 2012
  Машко
  Ако некој го купи има поклон 2 стакла за заштита на екран само ќе треба да си плати карго.


  Испратено од SM-A320FL преку IT.mk форум апликација
   
  На Valsorim и krema им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tnvski
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,234
 2. borcep
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  712
 3. Oktar

  Проценка Lenovo Y700-15ISK

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,258
 4. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  445
 5. CyberTm
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,015
Вчитување...

Сподели

Вчитување...