1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка ЛГ Г6

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gocetan, 23 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  163
  154
  6 oктомври 2011
  Машко
  Телефон ЛГ Г6 , купен од вип на 30.10.2018 со 2 год.гаранција. Боја црна , модел 4/32ГБ. Чуван во Nillkin заштитна маска, но сепак има една грепка ( долен десен агол). Можна е и замена за Mi A2 или некој од Mi 8 серијата.
   

  Прикачени датотеки:

  DonFrozex, gremlin, omegaRED и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,441
  3,458
  1 Септември 2011
  Машко
  250-260 евра
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  218
  163
  3 Јануари 2010
  Машко
  13.000 ден.
   
  На Problemo и gocetan им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  163
  154
  6 oктомври 2011
  Машко
  Фала на проценките, оди на продажба за 13.000 ден.
  Да не отварам нова тема, ако можат админите да ја сменат темава од проценка на продавам.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  163
  154
  6 oктомври 2011
  Машко
  Викенд сена 10.990 ден.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...