Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

LG G3 32GB Wireless charger

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.651
Писти Охту
Здраво дечки,

Дали некој досега, кој што има телефон од насловот од темата, дали има купено безжичен полнач? да е да кажеме од оние подобрите, да не е некоја ептен евтина кинезарија ... ме интересираат искуства, цени, достапност ... :)
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.651
Писти Охту
Заборавив да напоменам...телефонот е скрос нов, немам ништо плус додатно земено за него, а и ме интересира кај можам да најдам од оние Tempered glass screen protector за телефончево :)
 

Nikola Sone

Practice makes perfect
31 јануари 2014
1.261
1.439
Skopje
Nikola Sone's setup  
Processor & Cooler
i7 6700K | [email protected] | CM Nepton 240M
Motherboard
ASUS Maximus Hero VIII
Storage
840 EVO - 120GB; WD10EZEX
PSU
CM V850
RAM
HyperX Savage 32GB @2933MHz CL13
Video card
ASUS GTX TITAN 6GB || HerculeZ X3 Ultra Cooler
Case
SAMA Titan Gaming Black
Monitor
Dell U2412M || U2312HM
OS
Win 10 x64
за Tempered glass иди на зелено пазарче, за 150 денари ќе ти го залепи профи
 

goran_oh

Practice makes perfect
26 април 2013
1.467
1.223
Ohrid
Јaс кoлку штo знaм зa дa гo пoлниш преку wireless charger ти требa првo charging QI sticker инaче немa дa рaбoти телефoнoт.
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.651
Писти Охту
ги видов тие на едно видео, ама ме интересираше некој прво дали има искуство со такво нешто (стикерот шо има нфц на него ко шо успеав да сватам) па после и плус полначот...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.230
Мислења
976.979
Членови
35.540
Најнов член
Matej213
На врв Дно