• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

LG FLATRON W1934S

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,050
1,218
Скопје
Спецификации:
 • Display Type
  LCD monitor / TFT active matrix
 • Native Resolution
  1440 x 900
 • Contrast Ratio
  1000:1
 • Color Support
  16.7 million colors
 • Panel Type
  TN
 • Brightness
  300 cd/m²
 • Screen Coating
  Anti-glare, hard coating
 • Vertical Refresh Rate
  75 Hz
 • Input:
  VGA
lg.jpg
Цена: 1200 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,581
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно